Provádíme, vodíkovou dekarbonizaci spalování benzínových i naftových  motorů včetně DPF a katalyzátoru. Po dohodě je možné provést i dekarbonizaci sání. Více informací na našich stránkách Dekarbonizace-litomeric.cz, jsme i na  facebooku  a  instagramu.

Dekarbonizace Je odstranění karbonu ze spalovacího prostoru motoru, kde vzniká spalováním paliva a šíří se ze spalovacího prostoru do dalších částí motoru, výfukového potrubí, katalyzátoru a filtru pevných částic. Právě tyto nečistoty mají za následek předčasné opotřebení motoru a dalších částí vozidla. Výsledkem je plíživé snížení výkonu kterému jste přivykli, zvýšení emisí a následně nutná oprava v autoservisu, jejíž náklady mohou dosáhnout až do výše několika desítek tisíc korun. Doporučuji provádět dekarbonizaci už od nájezdu 60 tisíc kilometrů. Pokud jezdíte krátké trasy, je dobré provést odstranění karbonu každých 15 tisících kilometrů, při delších trasách, každých 30 tisíc kilometrů nebo jednou ročně.


Čištění motoru vodíkem = dekarbonizace, odstraní karbon ze spalovacího prostoru a výfuku včetně DPF a katalyzátoru, sníží spotřebu paliva, sníží emise , sníží hlučnost motoru, zvýší výkon, zlepší odezvu na plyn. Vodík je velmi šetrný a účinný. Nechte svůj motor nadechnout.

O čem to celé je?

Technologie používající Oxyhydrogen (HHO) používaná k čištění motorů existuje již nějakou dobu. HHO byl vyvíjen jako palivo bez emisí, ale bylo zjištěno, že je pro tento účel nepraktické. Během testování bylo zjištěno, že testované motory byly očištěny od uhlíkových usazenin, když nimi procházel hydrogen (HHO), a bylo objeveno jeho použití jako pokročilého čisticího roztoku motoru.

Zpřístupnění této špičkové technologie umožnilo na současném trhu rozmach a jsou také hnací silou v použití moderních trendů v údržbě a čištění motorů vozidel. Tyto zahrnují:

 


Dekarbonizací vyčistíme

 

 

jak to funguje?

HHO prochází do motoru vzduchovým filtrem kde se spaluje, tam je chod motoru smíchá s usazeninami, palivem a vzduchem. Při průchodu vstřikovači, spalovacími komorami, filtry a výfukovým systémem reaguje vodík s karbonem a vytváří uhlovodíkový plyn. To rozpustí karbonové usazeniny z motoru a vymrští je skrz výfuk. Za pouhých 60 minut vám vodíkové čištění vrátí váš motor do stavu čistoty blízkého novému. Znovu získáte sílu a výkon, snížíte spotřebu a radikálně snížíte emise.


Výhody vodíkové dekarbonizace

Vodíkové čištění karbonu má mnoho předností – zlepšuje emise výfukových plynů, zvyšuje účinnost motoru a výrazně zlepšuje kompresi. Čištění také prodlužuje životnost motoru a zvyšuje výkon motoru. Nižší je také spotřeba oleje a paliva, takže můžete pomoci i životnímu prostředí.

 Proč udržovat čistý motor?

Motor je tlukotem srdce vozidla, karbonové usazeniny jsou jako cholesterol nahromaděný v tepnách. Oba mohou být spouštěčem problémů. Stejně jako cholesterol blokuje průchod krve do srdce, karbonové usazeniny časem vytvářejí a blokují vzduch a palivo a tím poškozují důležité součásti motoru. Motor je pak přidušený. Nechte svůj motor nadechnout.

Výhody pro vás

Díky všem mechanickým výhodám to vede k tomu, že vám ušetří peníze, zlepší váš zážitek z jízdy a sníží spotřebu paliva. Snížíte své náklady na údržbu ještě dnes a pomůžete vytvořit čistější prostředí pro všechny.