Úklid, údržba a kompletní vyčištění interiérů automobilů.

Nejsme jen automyčka, jsme specialisté na čištění interiérů aut. Provedeme důkladné vyčištění celého vozidla, sedaček, stropu a veškerého čalounění suchým nebo mokrým čištěním  či parou, vyčistíme stropnici, potahy a tapecirunk dveří. Profesionálně vysajeme, Vaše auto i na méně dostupných místech, vyčistíme a ošetříme plastové díly, vyčistíme a naimpregnujeme  kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, odstraníme zápach.

Luxování a suché čištění interiéru

Za použití výkonného vysavače a tornádoru odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z čalounění v interiéru, do čehož jsou zahrnuty, sedačky, čalouněné-výplně dveří,  podlaha,  koberečky,  zavazadlový prostor.

Mokré čištění (parní čištění) – ruční mytí interiéru vozidel

Provádí se po luxování a ručním předčištění skvrn. kde se mokrou cestou odstraňují z čalounění zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny. Na požádání zákazníka provedeme i vyčištění stropu interiéru. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, konzultujeme se zákazníkem jeho požadavky a navrhujeme jejich řešení a  optimalizaci.

Ošetření plastů interiéru

Nejprve zbavíme plastové části a palubní desku prachu, mastnoty a jiných nečistot a následně je ošetříme přípravkem na oživení plastů, které obsahují vonnou přísadu.

Těšíme se na vaší návštěvu. Jsme připraveni se vám a vašemu autu věnovat s maximální péčí

Pokrýváme celou oblast Ústeckého kraje  Litoměřice, Liběšice, Úštěk, Kravaře, Roudnice nad  Labem, Lovosice, Terezín, Bohušovice nad Ohří, Bílina , Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Benešov nad Ploučnicí, atd.

Více foto v galerii „naše práce„.

 • Before-Čištění interieru
  After-Čištění interieru
  PředČištění interieruPo
 • Before-Megane
  After-Megane
  BeforeMegane After
 • Before-Audi
  After-Audi
  PředAudi Po